ObywatelstwoPobyt czasowyInneKarta PolakaŚlub z cudzoziemcemOdwołanie od decyzjiPracaRezydent

Super promocja

Centrum Obsługi Cudzoziemców z myślą o swoich Klientach organizuje promocje swoich usług. Jeżeli podpiszesz z nami umowę o prowadzenie sprawy w zakresie uzyskania zezwolenia na pobyt czasowy do końca grudnia 2020 roku za usługę zapłacisz jedyne 1500 zł  Promocja obowiązuje na terenie całego kraju.   Co zyskujesz po atrakcyjną ceną?   Dostęp do sprawy on-line […]

Centrum Obsługi Cudzoziemców z myślą o swoich Klientach organizuje promocje swoich usług. Jeżeli podpiszesz z nami umowę o prowadzenie sprawy w zakresie uzyskania zezwolenia na pobyt czasowy do końca grudnia 2020 roku za usługę zapłacisz jedyne 1500 zł  Promocja obowiązuje na terenie całego kraju.
 
Co zyskujesz po atrakcyjną ceną?
 
Dostęp do sprawy on-line
 
Każdy osoba zlecająca nam prowadzenie sprawy otrzymuje dostęp do Wirtualnej Kancelarii. Dzięki temu rozwiązaniu przez 7 dni w tygodniu 24 godzinny na dobę Klient ma dostęp do akt swojej sprawy oraz pełną kontrolę nad czynnościami podejmowanymi przez pełnomocnika.
 
Płatność po pomyślnym załatwieniu sprawy
 
Przyjmując sprawę do prowadzenia w ramach niniejszej promocji wynagrodzenie z góry pobierane jest jedynie w części. Natomiast pozostała cześć wynagrodzenia płatna jest dopiero po otrzymaniu pomyślnej decyzji od Wojewody.
 
Opieka prawnika
 
W przeciwieństwie do wielu innych biur w naszej Kancelarii twoja sprawa będzie prowadzona osobiście przez prawnika z 15 letnim doświadczeniem w zakresie obsługi prawnej cudzoziemców w Polsce.
 
Nie czekaj! Dołącz do naszych zadowolonych Klientów.

Komentarze do wpisu

  1. Ludmila Pisze:

    Dzień dobry!,proszę pomóż mi, aby uzyskać kartę czasowego pobytu ,dziękuję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły z tej kategorii

Masz pytania? Zapytaj prawnika.