Praca

Obsługa prawna cudzoziemców, obcokrajowców, pracodawcy

Jesteśmy dużą firmą z branży budowlanej działającą na terenie całej polski. Szukamy Kancelarii Prawnej, która zajmie się obsługa prawną naszej firmy – pracodawcy w zakresie sprowadzania do polski cudzoziemców oraz obsługa prawną cudzoziemców w zakresie uzyskiwania zezwoleń na pobyt dla rodzinny cudzoziemców. Proszę o podanie Państwa cennika, zatrudniamy ok. 10 pracowników w skali roku.

Oczywiście zajmujemy się stałą obsługą prawną zarówno po stronie pracodawcy jak i po stronie pracownika – cudzoziemca. Mając na uwadze specyfikę Państwa firmy możemy zaproponować następujące warunki współpracy (podane ceny nie obejmują podatku VAT, opłat administracyjnych, opłat skarbowych oraz kosztów tłumaczeń przysięgłych, kosztów dojazdu).
 
Sprowadzenie pracownika do Polski
Usługa obejmuje uzyskanie zezwolenia na pracę typu A lub oświadczenia o zamiarze powierzenia pracy, pomoc w wypełnieniu wniosku wizowego, uzyskanie zezwolenia na pobyt czasowy. W ramach świadczonej usługi przez cała procedurę wspomagamy zarówno pracodawcę jak i cudzoziemca: analizujemy umowy o pracę pod względem zgodności z przepisami prawa, pomagamy w uzyskaniu numeru PESEL czy też zameldowaniu cudzoziemca w Polsce.
 
Koszty to:
  1. 1000 zł przy zlecenie od 1 – 3 pracowników rocznie
  2. 900 zł przy zleceniu od 4 – 5 pracowników rocznie
  3. 800 zł przy zleceniu od 6 – 10 pracowników rocznie
  4. 700 zł przy zleceniu od 11 – 20 pracowników rocznie
  5. 600 zł przy zleceniu od 21 – 30 pracowników rocznie
  6. 500 zł przy zleceniu od 31 i więcej pracowników rocznie
 
Uzyskanie zezwolenia na pobyt dla rodzinny pracownika
 
Niezależnie od ilości zleconych pracowników obsługa prawna rodzinny pracownika wynosi 500 zł za osobę, jednak nie więcej niż 1000 zł. 
 
[wazne]Jeżeli chcecie Państwo sprowadzić do Polski pracownika wraz z 4 osobą rodziną łączny koszt obsługi prawnej od A do Z wyniesie 1000 zł pracownik + 1000 zł rodzinna = 2000 zł[/wazne]
 
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług oraz umówienia spotkania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły z tej kategorii

Masz pytania? Zapytaj prawnika.