Obywatelstwo polskie

profesjonalizm to nasz atut.
strona główna Najczęstsze pytania

Najczęstsze pytania

Jak zadać pytanie ?
 
W celu zadania pytania, zlecenia przygotowania pisma procesowego lub reprezentacji w sprawie prosimy o wypełnienie formularza i szczegółowego opisania problemu prawnego.
Po przeanalizowaniu Państwa zapytania prześlemy wycenę usługi. Wyceny usługi dokonujemy w ciągu 2h od momentu zadania pytania w dni robocze od godz. 8 do godz. 16. W pozostałych godzinach oraz w dniu wolne od pracy wycena jest dokonywana w ciągu 12 h od daty zadania pytania.
Nasze usługi jako jedynej Wirtualnej Kancelarii są objęte gwarancją satysfakcji, ceny oraz sukcesu.
 
Jak zapłacić za pytanie ?
 
W celu opłacenia i zamówienia usługi prosimy o dokonanie wpłaty na poniższe dane w tytule wpisując numer pytania:
Porady Prawne Dariusz Kostyra
Jagiellońska 42/73
03-424 Warszawa
26 2490 0005 0000 4500 5702 9411
IBAN: PL 26 2490 0005 0000 4500 5702 9411
BIC: ALBPPLPW
Adres banku: Alior Bank S.A., Al. Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa
 
Jak otrzymać fakturę ?
 
W celu otrzymania faktury prosimy o przesłanie informacji na mail biuro@lexvin.pl podając dane do faktury oraz numer pytania. Fakturę przesyłamy w wersji elektronicznej a na życzenie Klienta również pocztą tradycyjną
Masz problem natury prawnej? Zadaj pytanie naszym specjalistom
Zapytaj prawnika
Umów wizytę
Rzetelna firma
Zapytaj prawnika
Umów wizytę

Opinie klientów

Janka

Odpowiedź na nurtujące mnie pytanie otrzymałam bardzo szybko. Nawet po wysłaniu pytania uzupełniającego. Odpowiedź w pełni mnie usatysfakcjonowała. Była konkretna i profesjonalna, poparta przepisami prawa. Jeżeli będę miała w przyszłości jakieś problemy prawne, to chętnie skorzystam z tego portalu.

Anna G

Polecam wszystkim !!!! . Fantastyczna obsługa, szybka i fachowa . Dziękuję Panie Dariuszu z całego serca w imieniu swoim i męża . Życzę wszystkiego dobrego . Anna Fatah G

Olena

Odpowiedź na moje pytanie była w 100% wyczerpująca. Bardzo podoba mi się to,, że jeśli nasunie się jeszcze jakieś dodatkowe pytanie, można je zadać bez dodatkowych opłat. Na pewno będę korzystała z tego serwisu w każdym przypadku, gdy czegoś nie będę wiedziała. Poza tym odpowiedzi udzielane są bardzo szybko.

Agnieszka

Jesteście najlepszym serwisem prawnym w sieci. Wiem co mówię, bo korzystałam już ze wszystkich największych serwisów tego typu i kilku stacjonarnych kancelarii. Odpowiedź udzielona przez Waszego prawnika była najbardziej kompleksowa. Cieszę się, iż w końcu powstało biuro prawne specjalizujące się w sprawach związanych z cudzoziemcami.

Władysław

Chcę wyrazić wdzięczność Panu z powodu skutecznego rozwiązania w sprawie uzyskania karty pobytu. Mimo tego że sprawa rozpatrywała się w Krakowie nie zaszkodziło to załatwić wszystko jak najlepiej. Sprawa została prowadzona przez Pana od początku do końca i nie wymogła właśnie od nas dużych nerwów i wysiłków. A więc zdecydowaliśmy się przedłużyć naszą umowę i mamy nadzieję w końcu za pomocą Pana otrzymać obywatelstwo. Bardzo dziękujemy za współprace.

11 lat
doświadczeń
99 %
skuteczności
25730
Zrealizowanych
usług