Obywatelstwo polskie

profesjonalizm to nasz atut.
Ostatnio komentowane:

Obsługa prawna cudzoziemców, obcokrajowców, pracodawcy

Jesteśmy dużą firmą z branży budowlanej działającą na terenie całej polski. Szukamy Kancelarii Prawnej, która zajmie się obsługa prawną naszej firmy – pracodawcy w zakresie sprowadzania do polski cudzoziemców oraz obsługa prawną cudzoziemców w zakresie uzyskiwania zezwoleń na pobyt dla rodzinny cudzoziemców. Proszę o podanie Państwa cennika, zatrudniamy ok. 10 pracowników w skali roku.

Oczywiście zajmujemy się stałą obsługą prawną zarówno po stronie pracodawcy jak i po stronie pracownika – cudzoziemca. Mając na uwadze specyfikę Państwa firmy możemy zaproponować następujące warunki współpracy (podane ceny nie obejmują podatku VAT, opłat administracyjnych, opłat skarbowych oraz kosztów tłumaczeń przysięgłych, kosztów dojazdu).
 
Sprowadzenie pracownika do Polski
Usługa obejmuje uzyskanie zezwolenia na pracę typu A lub oświadczenia o zamiarze powierzenia pracy, pomoc w wypełnieniu wniosku wizowego, uzyskanie zezwolenia na pobyt czasowy. W ramach świadczonej usługi przez cała procedurę wspomagamy zarówno pracodawcę jak i cudzoziemca: analizujemy umowy o pracę pod względem zgodności z przepisami prawa, pomagamy w uzyskaniu numeru PESEL czy też zameldowaniu cudzoziemca w Polsce.
 
Koszty to:
  1. 1000 zł przy zlecenie od 1 – 3 pracowników rocznie
  2. 900 zł przy zleceniu od 4 – 5 pracowników rocznie
  3. 800 zł przy zleceniu od 6 – 10 pracowników rocznie
  4. 700 zł przy zleceniu od 11 – 20 pracowników rocznie
  5. 600 zł przy zleceniu od 21 – 30 pracowników rocznie
  6. 500 zł przy zleceniu od 31 i więcej pracowników rocznie
 
Uzyskanie zezwolenia na pobyt dla rodzinny pracownika
 
Niezależnie od ilości zleconych pracowników obsługa prawna rodzinny pracownika wynosi 500 zł za osobę, jednak nie więcej niż 1000 zł. 
 
Jeżeli chcecie Państwo sprowadzić do Polski pracownika wraz z 4 osobą rodziną łączny koszt obsługi prawnej od A do Z wyniesie 1000 zł pracownik + 1000 zł rodzinna = 2000 zł
 
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług oraz umówienia spotkania.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
Zapytaj prawnika
Umów wizytę
Rzetelna firma
Zapytaj prawnika
Umów wizytę

Opinie klientów

Janka

Odpowiedź na nurtujące mnie pytanie otrzymałam bardzo szybko. Nawet po wysłaniu pytania uzupełniającego. Odpowiedź w pełni mnie usatysfakcjonowała. Była konkretna i profesjonalna, poparta przepisami prawa. Jeżeli będę miała w przyszłości jakieś problemy prawne, to chętnie skorzystam z tego portalu.

Anna G

Polecam wszystkim !!!! . Fantastyczna obsługa, szybka i fachowa . Dziękuję Panie Dariuszu z całego serca w imieniu swoim i męża . Życzę wszystkiego dobrego . Anna Fatah G

Olena

Odpowiedź na moje pytanie była w 100% wyczerpująca. Bardzo podoba mi się to,, że jeśli nasunie się jeszcze jakieś dodatkowe pytanie, można je zadać bez dodatkowych opłat. Na pewno będę korzystała z tego serwisu w każdym przypadku, gdy czegoś nie będę wiedziała. Poza tym odpowiedzi udzielane są bardzo szybko.

Agnieszka

Jesteście najlepszym serwisem prawnym w sieci. Wiem co mówię, bo korzystałam już ze wszystkich największych serwisów tego typu i kilku stacjonarnych kancelarii. Odpowiedź udzielona przez Waszego prawnika była najbardziej kompleksowa. Cieszę się, iż w końcu powstało biuro prawne specjalizujące się w sprawach związanych z cudzoziemcami.

Władysław

Chcę wyrazić wdzięczność Panu z powodu skutecznego rozwiązania w sprawie uzyskania karty pobytu. Mimo tego że sprawa rozpatrywała się w Krakowie nie zaszkodziło to załatwić wszystko jak najlepiej. Sprawa została prowadzona przez Pana od początku do końca i nie wymogła właśnie od nas dużych nerwów i wysiłków. A więc zdecydowaliśmy się przedłużyć naszą umowę i mamy nadzieję w końcu za pomocą Pana otrzymać obywatelstwo. Bardzo dziękujemy za współprace.

11 lat
doświadczeń
99 %
skuteczności
25730
Zrealizowanych
usług