Obywatelstwo polskie

profesjonalizm to nasz atut.

Nielegalny pobyt w Polsce

Chociaż próżno szukać ustawowej definicji dotyczącej terminu “pobyt nielegalny”, to ustawa o cudzoziemcach się nim posługuje. Określa ona, w których momentach przebywanie cudzoziemca na terenie kraju uważa się za zgodne z prawem, a w których nie. Korzystając z artykułów znajdujących się w naszym serwisie, można znaleźć wiele użytecznych informacji, które pozwolą zapoznać się z praktycznym działaniem przepisów. Wszystkie teksty bazują na jasnych przykładach, dzięki czemu oferują pomoc osobom, które znalazły się w podobnej sytuacji.

Dostępny jest np. artykuł, w którym omówiony został termin niezgodnego z prawem przekroczenia granicy oraz kary jaka się z tym wiąże. Artykuł informuje np. o tym, że karze podlegają nie tylko osoby, które przekraczają granicę w sposób niezgodny z prawem, ale także osoby im to umożliwiające. Czytelnik dowie się także w jaki sposób możliwa jest legalizacja pobytu i zatrudnienia obcokrajowców w Polsce.

Wśród zamieszczonych treści można znaleźć również informacje dotyczące anulowania zakazu ponownego wjazdu na teren Polski. W tekście wyjaśnione są procedury, które pozwolą uzyskać informację, w jakiej sytuacji można starać się o anulowanie zakazu i kiedy obowiązuje odwołanie od decyzji.

Z naszych tekstów można dowiedzieć się także, w jaki sposób zalegalizować pobyt i zatrudnienia obcokrajowców na terenie Polski.

Dostrzegalny na rynku pracy dynamiczny rozwój i korzystne warunki zatrudnienia przyciągają do Polski tysiące obcokrajowców chcących zarobić. Obowiązujące obecnie w Polsce przepisy zawierają szereg wymogów i warunków umożliwiających pracodawcom zatrudnianie cudzoziemców, a osobom spoza Polski podjęcie...
Zapytaj prawnika
Umów wizytę
Rzetelna firma
Zapytaj prawnika
Umów wizytę

Opinie klientów

Janka

Odpowiedź na nurtujące mnie pytanie otrzymałam bardzo szybko. Nawet po wysłaniu pytania uzupełniającego. Odpowiedź w pełni mnie usatysfakcjonowała. Była konkretna i profesjonalna, poparta przepisami prawa. Jeżeli będę miała w przyszłości jakieś problemy prawne, to chętnie skorzystam z tego portalu.

Anna G

Polecam wszystkim !!!! . Fantastyczna obsługa, szybka i fachowa . Dziękuję Panie Dariuszu z całego serca w imieniu swoim i męża . Życzę wszystkiego dobrego . Anna Fatah G

Olena

Odpowiedź na moje pytanie była w 100% wyczerpująca. Bardzo podoba mi się to,, że jeśli nasunie się jeszcze jakieś dodatkowe pytanie, można je zadać bez dodatkowych opłat. Na pewno będę korzystała z tego serwisu w każdym przypadku, gdy czegoś nie będę wiedziała. Poza tym odpowiedzi udzielane są bardzo szybko.

Agnieszka

Jesteście najlepszym serwisem prawnym w sieci. Wiem co mówię, bo korzystałam już ze wszystkich największych serwisów tego typu i kilku stacjonarnych kancelarii. Odpowiedź udzielona przez Waszego prawnika była najbardziej kompleksowa. Cieszę się, iż w końcu powstało biuro prawne specjalizujące się w sprawach związanych z cudzoziemcami.

Władysław

Chcę wyrazić wdzięczność Panu z powodu skutecznego rozwiązania w sprawie uzyskania karty pobytu. Mimo tego że sprawa rozpatrywała się w Krakowie nie zaszkodziło to załatwić wszystko jak najlepiej. Sprawa została prowadzona przez Pana od początku do końca i nie wymogła właśnie od nas dużych nerwów i wysiłków. A więc zdecydowaliśmy się przedłużyć naszą umowę i mamy nadzieję w końcu za pomocą Pana otrzymać obywatelstwo. Bardzo dziękujemy za współprace.

11 lat
doświadczeń
99 %
skuteczności
25134
Zrealizowanych
usług