Obywatelstwo polskie

profesjonalizm to nasz atut.

Zezwolenie na pobyt czasowy w Polsce

Przygotowaliśmy zbiór artykułów dotyczących czasowego pobytu obcokrajowców na terenie Polski. W tym dziale podejmowany jest np. temat zezwolenia na zamieszanie na czas określone. Przygotowaliśmy dla Państwa także listę miejsce, w których można złożyć wniosek o zezwolenie na pobyt czasowy lub kartę pobytu.

Podejmujemy się także odpowiedzi stanowiących rozwiązanie sytuacji problematycznych, które mogą się przydarzyć cudzoziemcowi chcącemu uzyskać pozwolenie na pobyt tymczasowy. Jedną z takich sytuacji jest np. Brak aktualnego dokumentu podróży np. paszportu, podczas starania się o zezwolenie na pobyt czasowy.

Z naszych artykułów można dowiedzieć się także, co zrobić w przypadku, gdy wojewoda nie wydaje decyzji w związku z wnioskiem o pobyt stały. Wyjaśniamy, na jakiej zasadzie można złożyć ponaglenie, skargę do wojewódzkiego sądu administracyjnego lub nawet pozew o odszkodowanie. Publikujemy również artykuły dotyczące przypadków, gdy o legalizację pobytu stara się małżonek lub osoba pozostająca w nieformalnym związku z Polakiem

Spełniając prośby naszych czytelników dzisiaj omówię zagadnienia związane z możliwością zamieszkania rodziny cudzoziemca w Polsce, który posiada zezwolenie na pobyt czasowy.   Jak wielokrotnie wskazywał Naczelny Sąd Administracyjny wymogiem zapewnienia realizacji prawa cudzoziemca do życia rodzinnego ...
Zapytaj prawnika
Umów wizytę
Rzetelna firma
Zapytaj prawnika
Umów wizytę

Opinie klientów

Janka

Odpowiedź na nurtujące mnie pytanie otrzymałam bardzo szybko. Nawet po wysłaniu pytania uzupełniającego. Odpowiedź w pełni mnie usatysfakcjonowała. Była konkretna i profesjonalna, poparta przepisami prawa. Jeżeli będę miała w przyszłości jakieś problemy prawne, to chętnie skorzystam z tego portalu.

Anna G

Polecam wszystkim !!!! . Fantastyczna obsługa, szybka i fachowa . Dziękuję Panie Dariuszu z całego serca w imieniu swoim i męża . Życzę wszystkiego dobrego . Anna Fatah G

Olena

Odpowiedź na moje pytanie była w 100% wyczerpująca. Bardzo podoba mi się to,, że jeśli nasunie się jeszcze jakieś dodatkowe pytanie, można je zadać bez dodatkowych opłat. Na pewno będę korzystała z tego serwisu w każdym przypadku, gdy czegoś nie będę wiedziała. Poza tym odpowiedzi udzielane są bardzo szybko.

Agnieszka

Jesteście najlepszym serwisem prawnym w sieci. Wiem co mówię, bo korzystałam już ze wszystkich największych serwisów tego typu i kilku stacjonarnych kancelarii. Odpowiedź udzielona przez Waszego prawnika była najbardziej kompleksowa. Cieszę się, iż w końcu powstało biuro prawne specjalizujące się w sprawach związanych z cudzoziemcami.

Władysław

Chcę wyrazić wdzięczność Panu z powodu skutecznego rozwiązania w sprawie uzyskania karty pobytu. Mimo tego że sprawa rozpatrywała się w Krakowie nie zaszkodziło to załatwić wszystko jak najlepiej. Sprawa została prowadzona przez Pana od początku do końca i nie wymogła właśnie od nas dużych nerwów i wysiłków. A więc zdecydowaliśmy się przedłużyć naszą umowę i mamy nadzieję w końcu za pomocą Pana otrzymać obywatelstwo. Bardzo dziękujemy za współprace.

11 lat
doświadczeń
99 %
skuteczności
25134
Zrealizowanych
usług