Obywatelstwo polskie

profesjonalizm to nasz atut.
strona główna Historia

Historia

Centrum Obsługi Cudzoziemców – Karta-pobytu.pl to instytucja mająca ponad 17 letnie doświadczenie związane z legalizacją pobytu i zatrudnienia obcokrajowców w Polsce, jak również w rozwiązywaniu problemów Polaków związanych z cudzoziemcami np. rozwody małżeństw mieszanych, zawieranie związków małżeńskich, etc.
 
Pomagamy w dopełnieniu formalności związanych z pobytem cudzoziemców w Polsce, jak również podejmowanym przez nich zatrudnieniem. Klienci, którzy dotychczas skorzystali z naszej pomocy to zarówno osoby prywatne, niewielkie przedsiębiorstwa, jak i znaczący inwestorzy zagraniczni.
 
Właścicielem firmy jest Tetiana Kostyra prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Vakancja Tetiana Kostyra.
 
Nasza firma zapewnia Klientom kompleksową obsługę w zakresie sprowadzenia cudzoziemca do Polski , konsultacji, przygotowywaniu i wypełnianiu dokumentów a także składaniu ich do właściwych Urzędów.
 
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów staramy się być elastyczni zarówno co do miejsca i czasu spotkania, uwzględniając również możliwość dojazdu do Państwa firmy.
 
Dzięki naszej pomocy żmudny, trudny i długotrwały proces, może stać się dla Państwa zwykłą procedurą urzędową, a indywidualne podejście do każdej rozpatrywanej sprawy zapewnia wysoką skuteczność naszych działań.
 
Ze względu na pojawiające się często bariery językowe współpracujemy z wieloma tłumaczami przysięgłymi a nasz zespół biegle posługuje się językiem angielskim, niemieckim, ukraińskim i rosyjskim.
 
Świadczymy usługi zarówno dla firm jak i dla osób prywatnych. Jeśli zatrudniasz, lub planujesz zatrudnić u siebie obcokrajowca, nie zwlekaj, skontaktuj się z nami, przedstawimy Ci naszą ofertę i spotkamy się z Tobą, żeby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania!
Masz problem natury prawnej? Zadaj pytanie naszym specjalistom
Zapytaj prawnika
Umów wizytę
Rzetelna firma
Zapytaj prawnika
Umów wizytę

Opinie klientów

Janka

Odpowiedź na nurtujące mnie pytanie otrzymałam bardzo szybko. Nawet po wysłaniu pytania uzupełniającego. Odpowiedź w pełni mnie usatysfakcjonowała. Była konkretna i profesjonalna, poparta przepisami prawa. Jeżeli będę miała w przyszłości jakieś problemy prawne, to chętnie skorzystam z tego portalu.

Anna G

Polecam wszystkim !!!! . Fantastyczna obsługa, szybka i fachowa . Dziękuję Panie Dariuszu z całego serca w imieniu swoim i męża . Życzę wszystkiego dobrego . Anna Fatah G

Olena

Odpowiedź na moje pytanie była w 100% wyczerpująca. Bardzo podoba mi się to,, że jeśli nasunie się jeszcze jakieś dodatkowe pytanie, można je zadać bez dodatkowych opłat. Na pewno będę korzystała z tego serwisu w każdym przypadku, gdy czegoś nie będę wiedziała. Poza tym odpowiedzi udzielane są bardzo szybko.

Agnieszka

Jesteście najlepszym serwisem prawnym w sieci. Wiem co mówię, bo korzystałam już ze wszystkich największych serwisów tego typu i kilku stacjonarnych kancelarii. Odpowiedź udzielona przez Waszego prawnika była najbardziej kompleksowa. Cieszę się, iż w końcu powstało biuro prawne specjalizujące się w sprawach związanych z cudzoziemcami.

Władysław

Chcę wyrazić wdzięczność Panu z powodu skutecznego rozwiązania w sprawie uzyskania karty pobytu. Mimo tego że sprawa rozpatrywała się w Krakowie nie zaszkodziło to załatwić wszystko jak najlepiej. Sprawa została prowadzona przez Pana od początku do końca i nie wymogła właśnie od nas dużych nerwów i wysiłków. A więc zdecydowaliśmy się przedłużyć naszą umowę i mamy nadzieję w końcu za pomocą Pana otrzymać obywatelstwo. Bardzo dziękujemy za współprace.

11 lat
doświadczeń
99 %
skuteczności
25730
Zrealizowanych
usług