(0048) 22 123 93 24 biuro@karta-pobytu.pl 02-512 Warszawa, ul.Puławska 14
pl en ru uk
strona główna Historia

Historia

Centrum Obsługi Cudzoziemców – Karta-pobytu.pl to instytucja mająca ponad 11 letnie doświadczenie związane z legalizacją pobytu i zatrudnienia obcokrajowców w Polsce, jak również w rozwiązywaniu problemów Polaków związanych z cudzoziemcami np. rozwody małżeństw mieszanych, zawieranie związków małżeńskich, etc.
 
Pomagamy w dopełnieniu formalności związanych z pobytem cudzoziemców w Polsce, jak również podejmowanym przez nich zatrudnieniem. Klienci, którzy dotychczas skorzystali z naszej pomocy to zarówno osoby prywatne, niewielkie przedsiębiorstwa, jak i znaczący inwestorzy zagraniczni.
 
Właścicielem firmy jest Tetiana Kostyra prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Vakancja Tetiana Kostyra.
 
Nasza firma zapewnia Klientom kompleksową obsługę w zakresie sprowadzenia cudzoziemca do Polski , konsultacji, przygotowywaniu i wypełnianiu dokumentów a także składaniu ich do właściwych Urzędów.
 
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów staramy się być elastyczni zarówno co do miejsca i czasu spotkania, uwzględniając również możliwość dojazdu do Państwa firmy.
 
Dzięki naszej pomocy żmudny, trudny i długotrwały proces, może stać się dla Państwa zwykłą procedurą urzędową, a indywidualne podejście do każdej rozpatrywanej sprawy zapewnia wysoką skuteczność naszych działań.
 
Ze względu na pojawiające się często bariery językowe współpracujemy z wieloma tłumaczami przysięgłymi a nasz zespół biegle posługuje się językiem angielskim, niemieckim, ukraińskim i rosyjskim.
 
Świadczymy usługi zarówno dla firm jak i dla osób prywatnych. Jeśli zatrudniasz, lub planujesz zatrudnić u siebie obcokrajowca, nie zwlekaj, skontaktuj się z nami, przedstawimy Ci naszą ofertę i spotkamy się z Tobą, żeby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania!
Masz problem natury prawnej? Zadaj pytanie naszym specjalistom
Zapytaj prawnika
Umów wizytę
Rzetelna firma
Zapytaj prawnika
Umów wizytę
11 lat
doświadczeń
99 %
skuteczności
25050
Zrealizowanych
usług