Obywatelstwo polskie

profesjonalizm to nasz atut.
Ostatnio komentowane:

Super promocja

Centrum Obsługi Cudzoziemców z myślą o swoich Klientach organizuje promocje swoich usług. Jeżeli podpiszesz z nami umowę o prowadzenie sprawy w zakresie uzyskania zezwolenia na pobyt czasowy do końca grudnia 2020 roku za usługę zapłacisz jedyne 1500 zł  Promocja obowiązuje na terenie całego kraju.
 
Co zyskujesz po atrakcyjną ceną?
 
Dostęp do sprawy on-line
 
Każdy osoba zlecająca nam prowadzenie sprawy otrzymuje dostęp do Wirtualnej Kancelarii. Dzięki temu rozwiązaniu przez 7 dni w tygodniu 24 godzinny na dobę Klient ma dostęp do akt swojej sprawy oraz pełną kontrolę nad czynnościami podejmowanymi przez pełnomocnika.
 
Płatność po pomyślnym załatwieniu sprawy
 
Przyjmując sprawę do prowadzenia w ramach niniejszej promocji wynagrodzenie z góry pobierane jest jedynie w części. Natomiast pozostała cześć wynagrodzenia płatna jest dopiero po otrzymaniu pomyślnej decyzji od Wojewody.
 
Opieka prawnika
 
W przeciwieństwie do wielu innych biur w naszej Kancelarii twoja sprawa będzie prowadzona osobiście przez prawnika z 15 letnim doświadczeniem w zakresie obsługi prawnej cudzoziemców w Polsce.
 
Nie czekaj! Dołącz do naszych zadowolonych Klientów.
Masz problem natury prawnej? Zadaj pytanie naszym specjalistom

Dodaj komentarz

2015-06-16 21:39
Ludmilanapisał(a):
Dzień dobry!,proszę pomóż mi, aby uzyskać kartę czasowego pobytu ,dziękuję
Dodaj komentarz
Zapytaj prawnika
Umów wizytę
Rzetelna firma
Zapytaj prawnika
Umów wizytę

Opinie klientów

Janka

Odpowiedź na nurtujące mnie pytanie otrzymałam bardzo szybko. Nawet po wysłaniu pytania uzupełniającego. Odpowiedź w pełni mnie usatysfakcjonowała. Była konkretna i profesjonalna, poparta przepisami prawa. Jeżeli będę miała w przyszłości jakieś problemy prawne, to chętnie skorzystam z tego portalu.

Anna G

Polecam wszystkim !!!! . Fantastyczna obsługa, szybka i fachowa . Dziękuję Panie Dariuszu z całego serca w imieniu swoim i męża . Życzę wszystkiego dobrego . Anna Fatah G

Olena

Odpowiedź na moje pytanie była w 100% wyczerpująca. Bardzo podoba mi się to,, że jeśli nasunie się jeszcze jakieś dodatkowe pytanie, można je zadać bez dodatkowych opłat. Na pewno będę korzystała z tego serwisu w każdym przypadku, gdy czegoś nie będę wiedziała. Poza tym odpowiedzi udzielane są bardzo szybko.

Agnieszka

Jesteście najlepszym serwisem prawnym w sieci. Wiem co mówię, bo korzystałam już ze wszystkich największych serwisów tego typu i kilku stacjonarnych kancelarii. Odpowiedź udzielona przez Waszego prawnika była najbardziej kompleksowa. Cieszę się, iż w końcu powstało biuro prawne specjalizujące się w sprawach związanych z cudzoziemcami.

Władysław

Chcę wyrazić wdzięczność Panu z powodu skutecznego rozwiązania w sprawie uzyskania karty pobytu. Mimo tego że sprawa rozpatrywała się w Krakowie nie zaszkodziło to załatwić wszystko jak najlepiej. Sprawa została prowadzona przez Pana od początku do końca i nie wymogła właśnie od nas dużych nerwów i wysiłków. A więc zdecydowaliśmy się przedłużyć naszą umowę i mamy nadzieję w końcu za pomocą Pana otrzymać obywatelstwo. Bardzo dziękujemy za współprace.

11 lat
doświadczeń
99 %
skuteczności
25730
Zrealizowanych
usług