(0048) 22 123 93 24 biuro@karta-pobytu.pl 02-512 Warszawa, ul.Puławska 14
pl en ru uk
Ostatnio komentowane:

Super promocja

Centrum Obsługi Cudzoziemców z myślą o swoich Klientach organizuje promocje swoich usług. Jeżeli podpiszesz z nami umowę o prowadzenie sprawy w zakresie uzyskania zezwolenia na pobyt czasowy do końca sierpnia 2014 roku za usługę zapłacisz jedyne 1500 zł oraz 500 zł za każdą kolejną osobę z rodzinny np. umowę podpisujesz w sierpniu 2014 roku w celu przedłużenia pobytu, jaki kończy się w grudniu 2014 roku dla czteroosobowej rodziny – za usługę zapłacisz jedyne 3000 zł. Promocja obowiązuje na terenie całego kraju.
 
Co zyskujesz po atrakcyjną ceną?
 
Dostęp do sprawy on-line
 
Każdy osoba zlecająca nam prowadzenie sprawy otrzymuje dostęp do Wirtualnej Kancelarii. Dzięki temu rozwiązaniu przez 7 dni w tygodniu 24 godzinny na dobę Klient ma dostęp do akt swojej sprawy oraz pełną kontrolę nad czynnościami podejmowanymi przez pełnomocnika.
 
Płatność po pomyślnym załatwieniu sprawy
 
Przyjmując sprawę do prowadzenia w ramach niniejszej promocji wynagrodzenie z góry pobierane jest jedynie w części. Natomiast pozostała cześć wynagrodzenia płatna jest dopiero po otrzymaniu pomyślnej decyzji od Wojewody.
 
Opieka prawnika
 
W przeciwieństwie do wielu innych biur w naszej Kancelarii twoja sprawa będzie prowadzona osobiście przez prawnika z 8 letnim doświadczeniem w zakresie obsługi prawnej cudzoziemców w Polsce.
 
Nie czekaj! Dołącz do naszych zadowolonych Klientów.
Masz problem natury prawnej? Zadaj pytanie naszym specjalistom

Dodaj komentarz

2015-06-16 21:39
Ludmilanapisał(a):
Dzień dobry!,proszę pomóż mi, aby uzyskać kartę czasowego pobytu ,dziękuję
Dodaj komentarz
Zapytaj prawnika
Umów wizytę
Rzetelna firma
Zapytaj prawnika
Umów wizytę
11 lat
doświadczeń
99 %
skuteczności
25070
Zrealizowanych
usług