Obywatelstwo polskie

profesjonalizm to nasz atut.
Ostatnio komentowane:

Ranking krajów o największej atrakcyjności biznesowej

Agencja „Bloomberg" zaprezentowała coroczny ranking krajów o największej atrakcyjności pod względem warunków prowadzenia działalności gospodarczej w danym kraju.
 
Ukraina w rankingu znalazła się poza 50 krajów o najbardziej sprzyjających warunkach do prowadzenia działalności gospodarczej.
 
Na pierwszym miejscu w rankingu znalazł się Hongkong, na drugim - Stany Zjednoczone, a na trzecim miejscu - Japonia. Polska znalazła się na dwudziestym miejscu (w roku 2011 - 22. miejsce).
 
Rankingiem agencji „Bloomberg" objętych zostało 161 krajów, które oceniane były pod kątem sześciu kryteriów: kosztów założenia firmy, kosztów pracy, kosztów materiałów i usług transportowych, kontaktów handlowych danego kraju, popytu wewnętrznego, jak również poziomu inflacji czy nawet stosowanych zasad rachunkowości.
 
Źródło: „Delo", „Unian", www.wyborcza.biz
Masz problem natury prawnej? Zadaj pytanie naszym specjalistom

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
Zapytaj prawnika
Umów wizytę
Rzetelna firma
Zapytaj prawnika
Umów wizytę

Opinie klientów

Janka

Odpowiedź na nurtujące mnie pytanie otrzymałam bardzo szybko. Nawet po wysłaniu pytania uzupełniającego. Odpowiedź w pełni mnie usatysfakcjonowała. Była konkretna i profesjonalna, poparta przepisami prawa. Jeżeli będę miała w przyszłości jakieś problemy prawne, to chętnie skorzystam z tego portalu.

Anna G

Polecam wszystkim !!!! . Fantastyczna obsługa, szybka i fachowa . Dziękuję Panie Dariuszu z całego serca w imieniu swoim i męża . Życzę wszystkiego dobrego . Anna Fatah G

Olena

Odpowiedź na moje pytanie była w 100% wyczerpująca. Bardzo podoba mi się to,, że jeśli nasunie się jeszcze jakieś dodatkowe pytanie, można je zadać bez dodatkowych opłat. Na pewno będę korzystała z tego serwisu w każdym przypadku, gdy czegoś nie będę wiedziała. Poza tym odpowiedzi udzielane są bardzo szybko.

Agnieszka

Jesteście najlepszym serwisem prawnym w sieci. Wiem co mówię, bo korzystałam już ze wszystkich największych serwisów tego typu i kilku stacjonarnych kancelarii. Odpowiedź udzielona przez Waszego prawnika była najbardziej kompleksowa. Cieszę się, iż w końcu powstało biuro prawne specjalizujące się w sprawach związanych z cudzoziemcami.

Władysław

Chcę wyrazić wdzięczność Panu z powodu skutecznego rozwiązania w sprawie uzyskania karty pobytu. Mimo tego że sprawa rozpatrywała się w Krakowie nie zaszkodziło to załatwić wszystko jak najlepiej. Sprawa została prowadzona przez Pana od początku do końca i nie wymogła właśnie od nas dużych nerwów i wysiłków. A więc zdecydowaliśmy się przedłużyć naszą umowę i mamy nadzieję w końcu za pomocą Pana otrzymać obywatelstwo. Bardzo dziękujemy za współprace.

11 lat
doświadczeń
99 %
skuteczności
25736
Zrealizowanych
usług